Sport

NBA: Střelecké hody v Denveru

V zápase Denveru s Indianou padlo rovných 250 bodů a domácí Nuggets deklasovali Peacers 135:115.

Ač měl zápas hodně kladů, měl zřejmě i jeden zápor. Domácí patrně přišli o svou hvězdu Carmela Anthonyho. Ten si od začátku třetí čtvrtiny po srážce s Jeffem Fosterem začal stěžovat na bolest pravého zápěstí a poslední minuty utkání už nedohrál.

"Bolí to a nemůžu s ní hýbat. Neměl jsem v ruce vůbec cit," dodal smutně Anthony, jenž už kvůli bolavému ramenu v sezoně vynechal tři zápasy. Přesnou povahu jeho zranění určí až lékařská prohlídka.

V zápase byl nejlepším střelcem Nuggets Martin, který zaznamenal 25 bodů, rozehrávač Chauncey Billups pak přidal 24 bodů a 11 asistencí. Pacers nepomohl ani velmi dobrý výkon Dannyho Grangera, který zaznamenal 36 bodů.

Koše padaly i v Utahu

Velmi vyrovnaný souboj přineslo utkání Utahu s Golden State. Z těsné výhry o pět bodů se nakonec radovali domácí, kteří se mohli již tradičně spolehnout na do svou hvězdu Derrona Williamse, který tentokrát zaznamenal 25 bodů a 15 asistencí. Dařilo se i Mehmetu Okurovi, který utkání zakončil s dvaceti body na kontě. Utah zvítězil 119:114.

Obrat v New Jersey

Velký obrat předvedli hráči New Jersey, kteří prohrávali po poločase duelu se Sacramentem o 12 bodů, přesto se nakonec radovali z vítězství 98:90. Největší zásluhu na tom měl Vince Carter, který nastřílel 29 bodů.

Výsledky NBA:

Miami - San Antonio 84:91 (15:21, 24:18, 21:26, 24:26)
Nejvíce bodů: Wade 24 a 12a., Beasley 15 a 12d., Marion 15, Haslem 10 - Duncan 19, Hill 15, Bonner a Mason 11.

New Jersey - Sacramento 98:90 (23:18, 20:37, 29:19, 26:16)
Nejvíce bodů: Carter 29, Ji 22 a 13d., Hayes 12 - Martin 36, Thompson 12, Garcia 10.

Milwaukee - Toronto 107:97 (19:27, 26:21, 29:23, 33:26)
Nejvíce bodů: Redd 25, Villanueva 25, Bell a Sessions 11 - Bosh 31 a 11d., Bargnani 21, Parker 12, Ukič 11.

Denver - Indiana 135:115 (40:28, 34:42, 23:22, 38:23)
Nejvíce bodů: Martin 25, Billups 24 a 11a., Anthony 21, Nené 18, Kleiza 11, J. Smith 10 - Granger 36, Jack 17, Graham 16, Muprhy 15 a 12d.

Utah - Golden State 119:114 (28:29, 37:30, 29:32, 25:23)
Nejvíce bodů: D. Williams 25 a 15a., Okur 20 a 11d., Millsap 19 a 14d., Kirilenko 15, Brewer 13, Koufos 11 - Crawford 28, Maggette 23, Jackson 15, Biedrins 14 a 17d., Morrow 14.