Hokej

Moskva se těší na Utkání hvězd KHL

Moskva se těší na Utkání hvězd KHL
Zdroj: oficiální zdroj

Pod širým nebem na Rudém náměstí uprostřed ruské metropole se představí hvězdy Kontinentální hokejové ligy.

Na kluzišti mezi Kremlem a obchodním domem GUM se neodehraje jen jediný hokejový zápas. Ještě před hvězdami vystoupí legendy ruského hokeje a borci z hlavních výběrů Jaromíra Jágra a Alexeje Jašina. Před vlastním utkáním budou nejprve soutěžit v sedmi disciplínách: ve štafetách s pukem i bez puku, v samostatných nájezdech, odpalování puku do dálky, rychlostřelbě pukem na cíl, rychlobruslení a soutěži brankářů.

Český hokej má v prvním Utkání hvězd sedm zástupců

Sedm českých zástupců se představí ve velkolepém exhibičním duelu KHL. Ve výběru zahraničních akvizic Jaromíra Jágra nastoupí vedle hvězdy Omsku také jeho spoluhráč Jakub Klepiš, Jan Marek s Jaroslavem Kudrnou z Magnitogorsku, Pavel Brendl z Nižného Novgorodu a obránce Karel Rachůnek z Dynama Moskva. V trenérském týmu je spolu s Barrym Smithem z Petrohradu a Karim Heikkiläm kouč moskevského Dynama Vladimír Vůjtek.

Sestavy pro Utkání hvězd KHL:

Tým Alexeje Jašina:

Brankáři: Alexandr Jeremenko (Ufa), Konstantin Barulin (CSKA Moskva).
Obránci: Ilja Nikulin (Kazaň), Vitalij Proškin (Ufa), Konstantin Kornějev (CSKA Moskva), Alexej Žitnik (Dynamo Moskva), Darius Kasparaitis (Petrohrad).
Útočníci: Alexej Jašin, Alexej Kudašov (oba Jaroslavl), Andrej Nikolišin (Čeljabinsk), Alexej Morozov, Danis Zaripov (oba Kazaň), Maxim Sušinskij (Petrohrad), Alexandr Radulov, Alexej Těreščenko (oba Ufa), Sergej Mozjakin (Mytišči), Oleg Saprykin (CSKA Moskva).
Trenéři: Sergej Michalev (Ufa), Vjačeslav Bykov a Igor Zacharkin (oba CSKA Moskva).

Tým Jaromíra Jágra:

Brankáři: Robert Esche (USA, Petrohrad), Ray Emery (Kanada, Mytišči).
Obránci: Raymond Giroux (Kanada, Petrohrad), Kevin Dallman (Kanada, Astana), KAREL RACHŮNEK (ČR, Dynamo Moskva), Magnus Johansson (Švédsko, Mytišči), Ben Clymer (USA, Dinamo Minsk).
Útočníci: JAROMÍR JÁGR, JAKUB KLEPIŠ (oba ČR, Omsk), Marcel Hossa (Slovensko, Dinamo Riga), PAVEL BRENDL (ČR, Nižnij Novgorod), Tony Mårtensson (Švédsko, Kazaň), JAN MAREK, JAROSLAV KUDRNA (oba ČR, Magnitogorsk), Esa Pirnes (Finsko, Mytišči), Branko Radivojevič (Slovensko, Spartak Moskva), Oleg Antoněnko (Bělorusko, Balašicha).
Trenéři: Barry Smith (USA, Petrohrad), Kari Heikkilä (Finsko, Jaroslavl), VLADIMÍR VŮJTEK (ČR, Dynamo Moskva).

rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události