Francouz Sebastian Loeb s vozem Citroen DS3 vyhrál v neděli pošesté Mexickou rally.
Na druhém místě skončil Fin Mikko Hirvonen se ztrátou dvaačtyřiceti sekund, třetí pozici vybojoval Nor Petter Solberg.
Osminásobný mistr světa Loeb se dočkal dalšího triumfu v Mexiku. "Zažil jsem tady hodně úspěchů a jsem rád, že ta série pokračuje," nechal se slyšet Loeb. "Je to pro velký výsledek nejen pro mě, ale i pro celý můj tým," pochvaloval si Francouz.
Spokojený byl ale i celkově druhý Fin Hirvonen. "Jel jsem s novým vozem poprvé na šotolině, takže druhé místo beru. Je to dobrý výsledek, jsem šťastný," konstatoval Fin.
Mexická rally - konečné výsledky: 1. Loeb (Fr./Citroen) 4:15:32,7, 2. Hirvoven (Fin./Citroen) +42,4, 3. P. Solberg (Nor./Ford) +2:11,4, 4. Ostberg (Nor./Adapta Ford) +4:51,5, 5. Tanäk (Est./Ford) +5:02,6, ... 8. Ogier (Fr./Škoda) +14:57,8.