APLIKACE TN.CZ
Fotbal

VIDEO: To nemá obdoby! Na ošetřovaného hráče hodili dělbuch

Český fotbalový reprezentant Jan Rezek byl svědkem hrůzné události. Při šlágru kyperské ligy mezi týmy Anorthosis Famagusta a Omonia Nikósie přiletěl z hlediště na trávník dělbuch v době, kdy lékaři ošetřovali zraněného hráče.

Celý incident se odehrál před kotlem fanoušků Omonie. Právě z této části stadionu přilétl dělbuch do chumlu lidí a po jeho výbuchu se hráči i lékaři zmítali v bolestech. Nikdo naštěstí nebyl vážněji zraně.


Utkání bylo po nepochopitelném ataku hostujících příznivců na deset minut přerušen. Hlavní tahák šestého kola nakonec dopadl lépe pro domácí. Famagusta porazila i díky trefě Rezka v úplném závěru 2:0 a zůstala v čele tabulky.


Třicetiletý útočník si drží skvělou střeleckou formu. V šesti zápasech nasázel za Famagustu v kyperské lize pět branek. Jedním gólem se podílel také na výhře české reprezentace v kvalifikačním duelu proti Maltě.

pha, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události