APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Táhni, Rafo, křičí fanoušci Chelsea. Nerozumím, kontruje Benítez

Táhni, Rafo, křičí fanoušci Chelsea. Nerozumím, kontruje Benítez
Zdroj: isifa.com

Rafael Benítez nezačal na lavičce londýnské Chelsea nejlépe. Jeho novopečení svěřenci v šlágru Premiér League jen remizovali s Manchesterem City a fanoušci na něj křičeli, ať táhne.

„Rafo, ven!“ objevovalo se nejčastěji na transparentech rozesetých po celém stadionu. „Nechceme tě tu,“ zní unisono z tábora fanoušků „The Blues“, kteří po celý zápas vyvolávali bývalého kouče Roberta di Matea.

Benítez má ale pro strach uděláno a je mu nad slunce jasné, že lehké to v Londýně mít určitě nebude. „Jsem profesionál a udělám všechno pro to, abych s Chelsea dosáhl úspěchu. Jsem přesvědčený, že špatnou sérii brzy prolomíme a přijdou vítězství,“ nechal se slyšet Španěl.

ČTĚTE TAKÉ

Související obsah

 

„Mám výhodu, že chorálům, které prozpěvují fanoušci, vůbec nerozumím. Nestarám se o to, při zápase se soustředím jen a jen na fotbal. Chci dosáhnout kvalitních výsledků a věřím, že mě příznivci Chelsea začnou postupně vnímat jinak. Až začneme vyhrávat, atmosféra na stadionu bude úplně jiná,“ maluje si „Rafa“.

Chelsea je po bezbrankové remíze s Manchesterem už pět zápasů Premiér League bez výhry. Italský trenér Roberto di Mateo se musel pakovat po prohře 0:3 na hřišti Juventusu Turín v Lize mistrů.

ija, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události