Polský fotbal zasáhla tragédie. Autobus s fanoušky Lechie Gdaňsk havaroval cestou z ligového zápasu v Gliwicích, dva lidé při tom přišli o život.
„Dvě osoby zemřely, deset je těžce zraněních a dalších 24 fanoušků ošetřili lékaři,“ uvedl podle portálu thenews.pl mluvčí místních hasičů Pawel Fratczak
Nehoda se stala za hustého sněžení před čtvrtou hodinou ranní. „Autobus sjel ze silnice do příkopu a převrátil se,“ vysvětlila policejní mluvčí Malgorzata Marczaková.
Piast Gliwice vyhrál nad Lechií 2:0.