APLIKACE TN.CZ
Motorsport

Hungaroringu vládly Red Bully, Raikkonen uctil památku vlakového neštěstí

Úvodní tréninky na nedělní Velkou cenu Maďarska formule 1 ovládly vozy stáje Red Bull. V obou dnešních částech byl na okruhu v Mogyoródu nejrychlejší trojnásobný mistr světa Němec Sebastian Vettel před Australanem Markem Webberem.

 V odpoledních jízdách Vettel vylepšil svůj čas na 1:21,264 a stájového kolegu porazil o 44 tisícin.
 

Na třetí místo se odpoledne posunul Francouz Romain Grosjean, který stejně jako jeho kolega z Lotusu Fin Kimi Räikkönen, jenž byl třetí dopoledne, vyjel na trať s galicijskou vlajkou na monopostu. Uctili tak památku obětí středečního vlakového neštěstí v Santiagu de Compostela, při kterém zemřelo 80 lidí a 178 se jich zranilo. Majitel stáje Lotus Gerard Lopez v dětství právě v Galicii žil.
 

ram, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události