APLIKACE TN.CZ
Motorsport

Hülkenberg toužil po kokpitu Ferrari. Odmítli ho esemeskou!

Hülkenberg toužil po kokpitu Ferrari. Odmítli ho esemeskou!

To ale nebylo moc hezké, Signore Montezemolo! Německý pilot Nico Hülkenberg patřil k horkým kandidátům na místo u Ferrari. O tom, že vysněnou práci nedostane, se dozvěděl pozdě večer prostřednictvím krátké sms-zprávy.

V úterý večer byl Hülkenbergovým nadějím konec! Italská stáj získala Fina Kimiho Räikkönena z Lotusu a na mobilu Hülkenbergova manažera Wernera Heinze pípla ve 22.50 zamítavá esemeska od šéfa týmu Ferrari Stefana Domenicaliho. "Čekal bych, že alespoň zavolají," komentoval to suše Heinz.

Související obsah

Jednání mezi Ferrari a současným pilotem Sauberu byla přitom už dost daleko. Nejvyšší šéf Luca di Montezemolo se ale rozhodl pro Räikkönena a mladý Němec zůstal druhý. Teď se může snažit leda tak na kokpit, co u Lotusu zbyl po Räikönenovi. Stáj Sauber už potvrdila, že Hülkenberg pro ni v příští sezoně nejspíš závodit nebude.
 

ija, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události