Když se nedaří, tak se nedaří. O tom se v pátek přesvědčili hráči Vancouver Canucks. Nejdřív se jim pokazil týmový autobus na cestě do Verizon Center, kde je čekal zápas proti Washington Capitals. Canucks byli nuceni pochytat taxíky, aby se na stadion vůbec dostali.
A to se už předtím dozvěděli, že na dva týdny přišli o útočníka Ryana Keslera, který má ze středečního zápasu s Winnipegem zraněné koleno.
A do třetice všeho špatného - s Washingtonem nakonec prohráli 3:4. Co naplat! Snad to bude příště lepší...