APLIKACE TN.CZ
Sport

Mexická reportérka pobláznila svět! Jak se vám kráska líbí?

Televize v Mexiku moc dobře vědí, jak zvýšit svou sledovanost. Na zpravodajství z fotbalového mistrovství světa nasadili překrásnou reportérku, která učarovala celému světu.

Co myslíte, nesleduje se takhle fotbal ještě mnohem lépe? Devětadvacetiletá Vanessa Huppenkothenová se v televizi objevila během úterního zápasu mezi Brazílií a Mexikem na stadionu Governador Plácido Aderaldo Castelo ve Fortaleze.

Její fotografie se okamžitě začaly šířit po sociálních sítích a úchvatná reportérka se díky své kráse stala slavnou takřka přes noc.
 

Posuďte sami, že se ale není vůbec čemu divit. Vanessa Huppenkothenová je další půvabnou tváří mexické televize, mezi které patří i další krásky Inez Sainzová a Mariana Gonzalezová. Že se mladá Vanessa v záři reflektorů cítí jako ryba ve vodě, o tom není pochyb.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tady vás dostane: Nejvíc sexy fotky moderátorky Emmy Smetany

Úžasná a krásná Vítová dva měsíce po porodu: Odhodila stud i šaty!

jpz/rmt, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události