NFL

VIDEO: Co ta tam dělá? Kardashian se nacpala i do finále NFL!

VIDEO: Co ta tam dělá? Kardashian se nacpala i do finále NFL!
Zdroj: youtube.com / isifa.com

Americká televizní rádoby hvězda Kim Kardashian bude součástí nočního utkání nejprestižnější zámořské sportovní události.

Zástupci více jak čtyřiceti světových firem si v nadcházejícím finále rozdělí třicetivteřinové reklamní sekvence s vidinou toho, že právě o jejich "shotu" se druhý den bude mluvit co možná nejvíce.

Vedle potravinového řetězce McDonald´s, jenž svým nápadem cílí především na emoce, uvidí dále diváci promo video značek jako BMW, Snickers, Fiat Chrysler či telekomunikační sítě T-Mobile.

A právě poslední jmenovaná organizace drží v rukách pomyslný trumf. Zcela intuitivně totiž míří na mužskou část publika, jež z odhadovaných 110 milionů televizních diváků tvoří neoddiskutovatelně naprostou většinu.

V jejich kampani se objevuje vyumělkovaná Kim Kardashian, a to jak v elegantím černém saku či bílých šatech, tak v zeštíhlujícím stahovacím prádlu a před svým chytrým telefonem tak záměrně dává na obdiv své (tolik proslulé) křivky.
 

A že se jedná o propagaci služby telekomunikační sítě na plné využití poskytnutých dat, to už nikoho tolik zajímat asi nebude.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kim Kardashian je mrtvá! šíří se po internetu. Je to pravda?

GALERIE: Kim Kardashian zase zaujala: Modřiny na ňadrech a pod nimi podpěrky

Fox News
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události