Fotbal

Kam zmizely ty prsty? Fotbalový provokatér znovu sahal, kam neměl

Kam zmizely ty prsty? Fotbalový provokatér znovu sahal, kam neměl
Zdroj: Twitter

Claudio Jara se znovu předvedl. Tenhle provokatér z Chile má zálibu ve zkoumání choulostivých partií svých protihráčů. Své o tom ví Luis Suarez a nyní i Edinson Cavani.

Ano, sice se možná daleko víc mluví o tom, že Edinson Cavani dostal červenou kartu, ale proč, to už moc sudí nezkoumal. Možná se měl podívat Jarovi za nehty.
 

Edinson Cavani měl za sebou těžký den. Musel řešit osobní problémy. Jeho otec v opilosti usmrtil při autonehodě mladého motorkáře a vůbec se nevědělo, zda Cavani do čtvrtfinále nastoupí. Nakonec dostal fotbal přednost.


V třiašedesáté minutě Cavani dovršil pravděpodobně nejhorší týden ve svém životě. Nechal se vyprovokovat Jarovým sáhnutím mezi půlky a lehkou fackou ukončil své působení na šampionátu.
 

"Všichni jste viděli, co se tam stalo. Na fotkách a televizních záběrech to je jasně vidět," soptil uruguajský trenér Oscar Tabarez.
 


Rozhodčí stál k oběma čelem a neviděl, co se dělo za zády obou hráčů. Ani Jara, který incident vyprovokoval si už na turnaji nezahraje. A má navíc z ostudy kabát. není to jeho první sáhnutí. Před dvěma lety dostal pěstí od Luise Suareze. Tomu pro změnu sáhl na trenky zepředu...
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události