Fotbal

Pirlo skóruje nejen na hřišti! Takhle úřadoval v moři s přítelkyní

Pirlo skóruje nejen na hřišti! Takhle úřadoval v moři s přítelkyní
Zdroj: Profimedia

Italský fotbalista Andrea Pirlo válí i mimo hřiště. Na dovolené si užívá se svoji přítelkyní Valentinou Baldini a aby nevyšel ze cviku, tak s ní dokonce "posiluje" v moři.

Pirlo to se ženami rozhodně umí. Kvůli této krásce se rozvedl a teď si s ní užívá každou volnou chvíli. Momentálně spolu tráví příjemné chvíle na dovolené. Jeho choutky byly natolik silné, že se na ni v moři vrhl.

Andrea Pirlo má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru. V italských klubech Brescia a Inter Milán působil na pozici ofenzivního záložníka. Pak přestoupil do konkurenčního týmu AC Milán a trenér ho postavil na post štítového záložníka a stal se z něj tak jeden z nejlepších defenzivních halvů na světě. Na konci uplynulé sezony dal sbohem italskému Juventusu a přesunul se do klubu New York City FC.

Související obsah

Jeho největšími úspěchy v kariéře jsou 2 tituly v prestižní Lize mistrů s AC Milán a rozhodně také titul světového šampiona s týmem Itálie na mistrovství světa 2006 v Německu. Pirlo je proslulý především svou dokonalou kopací technikou a fotbalovým myšlením, díky kterému je vždy o několik myšlenek napřed než jeho protihráči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události