Gól proti Barceloně stál fanouška život: Dostal infarkt a zemřel!

Fotbalisté Valencie po vyrovnávacím gólu | Zdroj: profimedia.cz

V posledních minutách vydřeli cenný bod proti Barceloně, přesto v jejich hlavách po zápase s favoritem převládal smutek. Řeč je o fotbalistech Valencie, které po sobotní remíze 1:1 s katalánským gigantem zasáhla tragická zpráva.

Barcelona s Lionelem Messim v sestavě ve Valencii po trefě další ofenzivní hvězdy Luise Suáreze dlouho vedla, pak ale přišla 86. minuta. Mladík Santi Mina po přiťuknutí spoluhráče Alcácera nechytatelnou ranou překonal gólmana Barcy Brava. Vyrovnáno!

Na zaplněném stadionu Mestalla vypuklo nefalšované nadšení. A není se co divit. Velká radost se ale pro jednoho z fanoušků stala osudnou. Třiačtyřicetiletý příznivec domácích "Netopýrů" totiž dostal infarkt, při kterém se skácel k zemi a lékařům na stadionu se ho nepovedlo oživit. V nemocnici následně boj o svůj život prohrál.