APLIKACE TN.CZ
NBA

New Orleans si vyšláplo na Denver, Raptors doma zklamali

New Orleans si vyšláplo na Denver, Raptors doma zklamali
Zdroj: Profimedia

Parádní útočné představení nabídla v noci na dnešek NBA. A možná trochu překvapivě se o něj postarali basketbalisté Denveru a New Orleans. Ve vzájemném utkání celků, které patří do horší poloviny celkového pořadí, se skóre po čtyřech čtvrtinách zastavilo až na skóre 130:125.

Jen tři týmy jsou v celkovém pořadí nejslavnější basketbalové soutěže horší než New Orleans Pelicans. Trápí se Brooklyn, tentokrát nestačil na Minnesotu, Lakers Kobeho Bryanta i Philadelphia, které zatím nepomáhá ani výměna trenéra a prohrála i v dnešním utkání v Clevelandu. Tentokrát si ale příznivci Pelikánů spravili chuť. A v Pepsi Center v Denveru to bylo velké drama.

První čtvrtina vyzněla lépe pro New Orleans, ve druhé části se ale Denver zmátořil a do druhé poloviny utkání šel se sedmibodovým náskokem. Ten byl ale v polovině třetí čtvrtiny pryč a pak už si basketbalisté New Orleans drželi těsné vedení.

Jen ale do začátku čtvrté části. To se rozehrál ke skvělému výkonu Barton a čtyřmi trojkami skóre zvrátil. Pak ale přišel na Denver útlum, Pelikáni v následujících pěti minutách nastříleli sedmnáct bodů, zatímco Nuggets pouze čtyři a to se ukázalo jako rozhodující v cestě New Orleans za osmou výhrou v sezóně.

Na domácí palubovce se tentokrát vůbec nevedlo Torontu. Nejlepší tým Atlantické divize prohrál se Sacramentem první čtvrtinu o devatenáct bodů, a byť se v té druhé o poznání zlepšil, do konce utkání už stejně jen dotahoval. Nejproduktivnějším hráčem utkání sice byla domácí hvězda DeMar DeRozan, ani jeho osmadvacet bodů však Raptors nespasilo. Mezi borci Kings sice nikdo nepřekročil dvacítku, nikdo ale ani nezklamal, a tak týmový výkon Sacramenta rozhodl o jejich výhře 94:104.

Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves – 85:100 (Lopez 20 – Towns 24)

Miami Heat – Portland Trail Blazers – 116:109 (Bosh 29 – Lillard 32)

Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers – 108:86 (James 23 – Noel 15)

Phoenix Suns – Milwaukee Bucks – 95:101 (Bledsoe, Warren 18 – Middleton 26)

Orlando Magic – Atlanta Hawks – 100:103 (Vucevic 20 – Korver 19)

Toronto Raptors – Sacramento Kings – 94:104 (DeRozan 28 – Gay, Rondo 19)

Denver Nuggets - New Orleans Pelicans - 125:130 (Barton 32 - Davis 27)
 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události