Anglie velebí benjamínky! Strhující bitvu s Němci otočili v nastavení

Harrymu Kanovi a Ericu Dierovi je dohromady 44 let, tedy přesně jako Jaromíru Jágrovi. Když přidáte do party Jamie Vardyho máte o úspěch postaráno. A tak tomu taky bylo v Německu, kam za přípravným zápasem před nadcházejícím evropským šampionátem, zavítala Anglie. Úřadující mistři světa neudrželi vedení 2:0 a nechali se od Angličanů porazit poprvé od roku 2008!

Němci šli do vedení po dalekonosné střele Krooseho, který prostřelil, jž v té době zraněného, brankáře Butlanda. Gólman Anglie se nechal vzápětí vystřídat a v druhém poločase už to byl Foster, který nedosáhl na další německý atak v podobě hlavičky Maria Goméze.

To bylo ale ze strany Německa vše a o slovo se přihlásila anglická omladina. Nejprve snížil útočník Tottenhamu Harry Kane, který jasně ukázal, proč je nejlepším střelcem v probíhajícím ročníku Premier League.

Stadion v Berlíně burácel, protože v 71. minutě vstoupil na hřiště objev letošní sezony, kanonýr Leicesteru Jamie Vardy! Tomu stačily přesně 3 minuty, aby neuvěřitelnou patičkou vyrovnal na 2:2!

Gólová paráda Jamieho Vardyho na 2:2

V nastaveném čase dokonal senzační obrat Eric Dier, který zaznamenal svoji premiérovou branku v reprezentaci, stejně jako Vardy.

Přestože se jednalo o přátelské utkání, laťku kvality nastavili jeho aktéři na obou stranách hodně vysoko.