Fotbal

Falešný Jamie Vardy má smůlu! Od hrdiny Leicesteru dostal varování

Falešný Jamie Vardy má smůlu! Od hrdiny Leicesteru dostal varování
Zdroj: facebook.com

Když dva dělají totéž, není to totéž. Tak přesně tímhle příslovím se neřídil fanoušek Leicesteru City Lee Chapman. Pošták z Anglie se stal "slavným" na základě podoby s útočníkem Leicesteru Jamiem Vardym. Evidentně mu ale sláva stoupla do hlavy natolik, že bude muset ubrat plyn.

Začalo to docela nevinně. Po senzačním titulu v Premier League, který letos vyhráli fotbalisté Leicesteru City, si Vardyho dvojníka pozvali fotbalisté do týmového autobusu na oslavné cestě městem.

Související obsah

Lee Chapman, pošták, který jako by z oka vypadl útočníkovi Jamiemu Vardymu, se pochopitelně nebránil a později ochotně pózoval na ulici kolemjdoucím, kteří se s ním chtěli vyfotit.

Zdroj: facebook.com

Jenže Chapman bral své nové životní poslání natolik zodpovědně, že dal v práci dokonce výpoveď a začal ze své podoby těžit. V Anglii ho začali zvát do různých televizních pořadů, což se dnes už bývalému poštákovi sice líbílo, ale už méně pravému Vardymu.

Vardyho agent tedy přes právníky dvojníka kontaktoval, aby svých aktivit zanechal, protože si nepřeje, aby poškodil fotbalistovo jméno.

Chapman byl z varování zdrcen. Podle svých slov je opravdovým fanouškem "Lišek" a nikdy by prý neudělal nic, co by mohlo poškodit jméno jeho modly.

Související obsah

Agenti obou aktérů se prý zatím dohodli, ale jak už to tak v podobných případech bývá, musela být nastolena určitá pravidla, co Vardyho dvojník smí a co už zasahuje do soukromí hráče.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události