Olympiáda

Nejedu, bojím se ziky! Další golfista odmítl olympiádu v Riu

Nejedu, bojím se ziky! Další golfista odmítl olympiádu v Riu
Zdroj: Profimedia

Světová golfová jednička Jason Day je dalším z mnoha sportovců, kteří se kvůli obavám z nakažení sportovní události roku odmítli zúčastnit.

Kvůli viru Zika se čím dál více množí omluvenky na blížící se Olympiádu v Riu. Světová golfová jednička Jason Day je dalším z mnoha sportovců, kteří se kvůli obavám z nakažení sportovní události roku odmítli zúčastnit.
 

Rory McIllroy, Adam Scott nebo Shane Lowry, druhý muž z nedávného US Open teď světová jednička Jason Day. Viru Zika se jednoduše bojí a otevřeně to přiznávají.


Omluvenky se ale netýkájí jen golfistů, účast odmítl i americký cyklista Van Gardener nebo tenisté Thiem, Tomic, Isner a další...


Start dlouho zvažoval i český tenista Lukáš Rosol a virus Zika byl jeden z důvodů, proč si nechával čas na rozmyšlenou. Nakonec se ale po poradě s manželkou, trenéry a manažerem rozhodl, že do Ria pojede. Bude to jeho první účast na olympiádě v kariéře.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.