Arsenal

Tenhle fanoušek dojal celý svět: Zachránil život rivalovi!

Tenhle fanoušek dojal celý svět: Zachránil život rivalovi!
Zdroj: facebook.com

Ne, fanoušci Arsenalu a Tottenhamu se opravdu moc nemusí. Pokaždé, když dojde na souboj těchto tradičních klubů ze severu Londýna, nenávist je cítit doslova na každém kroku. Někdy ale může nastat situace, kdy jde fotbal a rivalita stranou. Po celém světě teď koluje dojemný příběh, jehož hlavním hrdinou je fanoušek Arsenalu, který zachránil život příznivci úhlavního rivala.

Dany Reid, to je jméno muže, který se stal slavným nejen na Ostrovech. A zcela zaslouženě. Udělal něco, na co by si jen tak někdo netroufl. Když se dozvěděl, že jeho kamarádovi Timovi kolabují ledviny, neváhal ani minutu a daroval mu svou ledvinu. V tu chvíli bylo Danymu úplně jedno, že fandí konkurenčnímu Tottenhamu.


"Žádná slova nemohou vystihnout to, co tenhle chlapík udělal pro mě a mou rodinu," napsal na Facebook dojatý Tim Reid po operaci, která proběhla bez komplikací. "Dal mi druhou šanci a zároveň riskuje vlastní zdraví. Jsi opravdový hrdina, všichni by měli vědět, co jsi udělal," děkoval fanoušek Tottenhamu.

Zdroj: facebook.com


Možná jste postřehli, že mají s Danym stejné příjmení. Ale příbuzní nejsou, jen dobří kamarádi. Teď nabralo jejich přátelství úplně jiný rozměr. A je jim úplně jedno, že každý fandí jinému klubu z Londýna.


Teď se mohou oba těšit na 5. listopad, kdy Arsenal poprvé v nové sezoně nastoupí proti Tottenhamu. Na půdě "Kanonýrů" se bude bojovat o body do tabulky Premier League.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události