Karel Poborský

Karel Poborský potvrdil zákeřnou nemoc! Musel sundat i vousy

Karel Poborský potvrdil zákeřnou nemoc! Musel sundat i vousy
Zdroj: Profimedia / facebook

Můžeme si oddechnout. Bývalý skvělý fotbalista a reprezentant Karel Poborský je podle svých slov v pořádku. Potvrdil sice, že bojoval se zákeřnou nemocí, kvůli které mu měla ochrnout polovina obličeje, ale teď už je prý z nejhoršího venku.

Šokující zpráva o tom, že je Poborský v nemocnici se objevila minulý čtvrtek. Měl být hospitalizován s ochrnutou polovinou obličeje.


Poborský se musel kvůli zdravotním obtížím omluvit i z golfového turnaje. Tuto informaci pro TV Nova potvrdil v SMS zprávě. "Částečně se to na pravdě zakládá. Zítra už jdu ale z nemocnice domů a mám to v pořádku za sebou," napsala jedna z nejvýraznějších postav českého fotbalu.


Související obsah


Nic sice nepřiznal, ovšem obavy měli i jeho bývalí spoluhráči. Všechno je ale, zdá se, zažehnáno. Poborský totiž poslal do světa skvělou zprávu! "Všem moc děkuji za podporu, z nejhoršího jsem venku," napsal na Facebooku, kde rovněž zveřejnil fotku, na níž shodil svůj plnovous.

Zdroj: facebook.com


To nahrává variantě, že se někdejší záložník Slavie, Manchesteru United, Benfiky Lisabon, římského Lazia či Sparty skutečně nakazil boreliózou. V narostlých vousech se mu mělo zachytit klíště, které zákeřnou nemoc způsobilo.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události