APLIKACE TN.CZ
Rio 2016

Radek dotlačil Lucii k vítězství! Atmosféra jako v Česku, hlásil

Radek dotlačil Lucii k vítězství! Atmosféra jako v Česku, hlásil
Zdroj: facebook

Český tenis zaznamenal v první hrací den v Riu dvě vítězství a jednu prohru. Radek Štěpánek ale příliš zklamaný nebyl. Užíval si fandění a pogratuloval Báře Strýcové i Lucii Šafářové k postupu!

"Bára a Lucka dnes výborně, nás s Lukášem přejeli, hráli výborně, prakticky neudělali chybu. Neskutečným zážitkem bylo, že snad celá výprava nás přišla podpořit, toho si vážím nejvíc! Přišlo mi, že jsme hráli v Česku, za to bych chtěl všem poděkovat. Stejně jako za vaší podporu z domova. Je vidět, ze český lev může být pyšný a jistě se tu ještě dočká řady oslav vítězství," komentoval první den ostrý den v Riu český sympaťák.


A jak je Štěpánkovým zvykem, nezůstalo u něj jen u sportu, naopak, další síly vynaložil při fandění svým kamarádkám z tenisové reprezentace. "Hned po svém zápase jsem spěchal fandit Šafi, s Bárou nás bylo rozhodně vidět i slyšet. A hlavně to pomohlo!" těšilo Štěpánka.


Lucie Šafářová totiž musela otáčet nepříznivý vývoj zápasu s Italkou Karin Knappovou, ale nakonec vyhrála 4:6, 6:1 a 6:1. Češi prostě v Riu drží při sobě!
 

ram, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události