A Štědrý večer je zase za námi. Den, na který se snad každý celý rok těší, se znovu stal jen vzpomínkou. Každý ho trávil jinak, jinde, ale vždy s těmi nejbližšími. To platilo samozřejmě i u sportovců. Jen málokterý se nepochlubil nějakým tím snímkem u stromečku na své sociální sítí. Podívejte, kdo co dostal a vůbec, jak kdo trávil nejhezčí den v roce.
Někdo na poslední chvíli pekl cukroví nebo připravoval salát, jiní nedělali nic a jen nasávali vánoční atmosféru. Sportovci si užili klidný Štědrý večer s těmi, které mají nejvíce rádi. I svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí popřáli a poděkovali za celoroční podporu.
Je hezké vidět sportovce šťastné a také trochu jinak, než jen při jejich práci. Kdo vás zaujal ze všech nejvíc?