V zápase NHL mezi Chicagem a Pittsburgem padlo celkem pět gólů. O tři z nich se postarala hvězda domácích Patrick Kane a další připsal na konto Blackhawks slovenský útočník Richard Pánik. Při opakovaném záběru je navíc vidět, jakým způsobem si slovenský všeuměl poradil s hvězdou Pittsburghu Jevgenijem Malkinem. Vidět to jednou je zkrátka málo.
Za stavu 1:1 se koutouč dostal k Pánikovi a ten se rozhodl, že si to nasměruje rovnou na branku. Krásnou kličkou, kdy si puk prohodil pod nohama a patičkou poslal před sebe, povodil Malkina a pak vstřelil nádherný gól.
"Nazdar, jak se máš? Díky za optání!" křičel do mikrofonu komentátor sportovní stanice NBC. Pánikovu parádu snad nemohl vystihnout lépe.
Po zápase internet zaplavila videa s Pánikovou akcí a fanoušci jsou v rozpacích, zda-li mají více oslavovat hattrick Patricka Kanea, nebo právě Slovákovu krásnou akci.