To je on! První Zlatý rytíř! A co to jako má znamenat? V podstatě se stala historická událost nový klub NHL už podepsal smlouvu se svým prvním hráčem! Jmenuje se Reid Duke a je šťastný jak blecha!
Pokud jste čekali nějaké známé jméno, tak na to si zatím musíte počkat. Ale věřte, že Reid bude dobrý! Zatím válí jen ve WHL, ale v 54 zápasech už dal 34 gólů za Kings.
Dokonce se svým klubem loni vyhrál základní část WHL, jen v bojích o Memorial Cup v play off to nevyšlo.
"Myslím, že je to kluk, který má opravdu skvělé hokejové dovednosti a může hrát těžké zápasy," sdělil k prvnímu podpisu manažer Kelly McCrimmon, který Reida dvě sezony trénoval.
"Víme, že se jeho hra bude vyvíjet, když se stane profesionálem. Bude to skvělý hráč NHL," dodal.
Everything you need to know about the newest Golden Knight ⚔
ram, TN.cz