Hokejisté New York Rangers porazili ve třetím utkání 2. kola play off NHL soupeře z Ottawy 4:1 a snížili tak stav série na 1:2. Kousek od postupu je Nashville, který zvítězil i ve druhém domácím zápase nad St. Louis 2:1 a sérii vede už 3:1.
Rangers se povedl vstup do zápasu a po první třetině už vedli o dva góly.
Ve druhé třetině navíc Rangers přidali další dvě branky a skóre už byo 4:0. Kanadský soupeř stačil pouze snížit před koncem druhé třetiny.
V Nashvillu čekali fanoušci na góly až do třetí dvacetiminutovky. Ve 46. minutě otevřel skóre v přesilové hře obránce Ryan Ellis, o osm minut později zvýšil na 2:0 James Neal. Naději pro St. Louis vykřesal v 57. minutě Joel Edmundson, vyrovnat už ale hosté nedokázali.
2. kolo play off NHL:
Východní konference - 3. zápas:
New York Rangers - Ottawa 4:1 Stav série: 1:2.
Západní konference - 4. zápas:
Nashville - St. Louis 2:1 Stav série: 3:1.