Už je fit a je rád. David Krejčí dorazil na předsezónní kemp Bostonu a rozpovídal se o problémech, které ho provázely v posledních letech. A také připustil, že je rád za podpis smlouvy Davida Pastrňáka, právě s ním by měl v nové sezoně nastupovat.
David Krejčí patří mezi opory a Boston na něj bude spoléhat. Ač odehrál celou loňskou sezonu, pořád ještě hledal starou pohodu. Měl za sebou náročnou rekonvalescenci. "Už se cítím dobře. Ale samozřejmě všichni víme, že hokej je stále rychlejší. Já sám se snažím hlavně dobře bruslit a zbytek přijde sám od sebe," věří rodák ze Šternberka.
"Jednoduše jsem se vůbec nemohl hýbat. Nejde to popsat. Nevím, co sa stalo, nevím, kde byl problém. Cítil jsem to od zad až úplně dolů. Něco takové se mi stalo poprvé. Už po probuzení jsem se cítil divně, ale i přesto jsem šel na trénink, jenže to bylo trápení," vyprávěl.
Související obsah
Do hry se nakonec stihl vrátit před loňskou sezonou a chyběl jen v jediném zápase. Nakonec ale přišel o část play off kvůli poranění kolenních vazů. Letošní sezona ale prý má být lepší. "Jsem šťastný i za podpis Davida Pastrňáka. Je to skvělý hráč, který dělá náš tým lepším. Taky je to skvělý kamarád, už mi tu chyběl," usmál se David Krejčí.