Fotbal

Brutální a odporný útok chuligánů na fotbale: Napadali děti! VIDEO

Brutální a odporný útok chuligánů na fotbale: Napadali děti! VIDEO
Zdroj: Instagram

Agresivita některých chuligánů nezná mezí. Na zápase argentinského Atletico Patronato zaútočili příznivci domácího celku na fanoušky Union Santa Fe, ale co hůř, napadli i jejich děti. Všechno odstartovalo roztažení vlajky v hledišti.

Incident se stal v nejvyšší profesionální argentinské soutěži. Došlo k němu v utkání mezi Atletico Patronato a Union Santa Fe. Hooligans domácího celku napadli děti, které roztáhly vlajku svého týmu v hledišti. Výsledkem je to, že osm z nich (ve věku 10 až 15 let) skončilo v nemocnici.

Děti, které samy hrají za Union Santa Fe, se snažil chránit otec jednoho z chlapců. I on byl terčem útoku a skončil se zlomeným nosem. Nejhorším úrazem bylo poraněné koleno, které si vyžádalo chirurgické ošetření.

Související obsah

Přítomní mluví o brutálním napadení. „Ti agresoři měli nože a tyče. Bylo to hrozné. Viděli jsme, jak ty děti chytají kolem krku,“ vypověděl jeden z pěti dospělých, který byl na stadionu s dětmi. „Nejsmutnější je, že někteří chlapci byli na fotbalovém zápase poprvé v životě a museli zažít tohle,“ dodal. Případ momentálně řeší policie.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události