Mike Tyson

Tyson rozjíždí nový byznys: V Kalifornii má ranč s marihuanou!

Tyson rozjíždí nový byznys: V Kalifornii má ranč s marihuanou!
Zdroj: Profimedia

Legendární boxer Mike Tyson se ve sportovním důchodu rozhodně nenudí. Teď rozjíždí byznys, který je poněkud neobvyklý. V Kalifornii si koupil ranč, kde bude pěstovat marihuanu.

Nový rok přinesl řadu změn po celém světě. Třeba v Kalifornii je od 1. ledna legální v licencovaných obchodech prodávat marihuanu určenou k rekreačnímu užívání, tedy rekreačnímu kouření. V praxi to znamená, že osoby starší 21 let mohou tuto drogu kupovat beztrestně. Mít mohou až 28 gramů drogy a doma mohou pěstovat až šest rostlin.

Občane Kalifornie si tuto novinku schválili v referendu. Někteří jedinci se toho hned chytli a rozjeli byznys s marihuanou. Mezi nimi je i bývalý boxer Mike Tyson.

Související obsah

Ten si koupil čtyřicet akrů půdy na pěstování marihuany. Jednapadesátiletá sportovní legenda si také chce založit svou školu „Tyson Cultivation School,“ ve které chce učit farmáře, jak pěstovat rostliny konopí.

Mike Tyson chce marihuanu pěstovat hlavně pro lékařské účely. Obecně je o něm známo, že je dlouhodobým zastáncem pro využívání lékařské marihuany.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události