NHL

Mladíček v NHL vlétl na led, ale ztrapnil se hned při nástupu!

Mladíček v NHL vlétl na led, ale ztrapnil se hned při nástupu!
Zdroj: Profimedia

Když vstupujete na led arény NHL, snažíte se na fanoušky a vedení klubu udělat dobrý dojem. Někdy se to ale nepovede. Své by o tom mohl vyprávět hráč Winnipegu Jets Jack Roslovic, který si při vstupu na kluziště zapletl hokejku mezi své nohy. Výsledkem bylo směšné podklouznutí.

Nástup týmů na ledovou plochu je v NHL vždy velice efektní, v potemnělé aréně svítí laserová světla a z reproduktoru hřmí rocková hudba. Z kabin v rychlém tempu vycházejí hokejisté domácího týmu a fanoušci nadšením šílí. Kromě největších hvězd sledují především nové tváře, aby si na ně udělali prvotní názor.

Právě vědomí tisíců párů zvědavých očí asi rozhodilo mladého Jacka Roslovice. Jeho entrée pokazila hokejka, kterou chytil za její čepel, ale držadlo se mu připletlo pod nohy. Celá situace nemohla dopadnout jinak než pádem.Na sociálních sítích se mu moc pochopení nedostalo. Video s jeho letem na ledovou plochu retweetoval jeho bývalý spoluhráč z americké mládežnické reprezentace Charlie McAvoy s komentářem: „Když jste připraven na své první domácí střídání, ale vaše hokejka není.“

Přisadil si i oficiální účet NHL na Twitteru. „Když vstoupíte do nového týdne levou nohou,“ glosoval hokejistovu smůlu.Dvacetiletý Američan Roslovic rozhodně není žádný ztroskotanec, před třemi lety si jej Winnipeg vybral v prvním kole draftu a letos v nižší severoamerické lize AHL nasbíral 35 kanadských bodů v 31 utkáních.

Jenže ještě nějakou dobu si ho hokejoví fanoušci budou pamatovat za nešťastnou nehodu, která ho postihla vlastně ještě před startem celé kariéry v NHL.

tč, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události