Fotbal

Na co zemřel fotbalista Astori? Známe VÝSLEDEK pitvy!

Na co zemřel fotbalista Astori? Známe VÝSLEDEK pitvy!
Zdroj: Profimedia

Fotbalový svět už zná příčiny náhlé smrti italského zadáka Davide Astoriho. Předběžné výsledky pitvy prozradily, že kapitán Fiorentiny zemřel bez cizího zavinění. Zastavilo se mu srdce.

O důvodu úmrtí slavného fotbalisty se vedly různé spekulace, nakonec ale velkého sportovce skutečně zradilo zdraví. Lékaři potvrdili, že jednatřicetiletý obránce zemřel z přirozených příčin na zástavu srdce.
 

Související obsah


"Všechno ukazuje na to, že Astoriho smrt byla přirozená," potvrdil pro Gazzeta dello Sport prokurátor Antonio de Nicola, který pitvu nařídil. Chtěl mít toiž jistotu, že kapitána "Fialek" nikdo nezabil. Výsledky pitvy sice nejsou ještě definitivní, prakticky se už ale berou za hotovou věc.

Astori byl v neděli nalezen mrtvý v hotelovém pokoji, kde pobýval s týmem před utkáním s Udine. Kapitána našli na hotelu mrtvého jeho spoluhráči. Ti byli překvapeni, že Astori nedorazil na týmovou snídani a nereagoval na hotelový telefon ani na klepání na dveře. Astori po sobě zanechal ženu a dvouletou dceru Vittorii.

fre, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události