Hokej

Nový hvězdný pár? Vonnová prý sbalila fantoma P. K. Subbana!

Nový hvězdný pár? Vonnová prý sbalila fantoma P. K. Subbana!
Zdroj: Profimedia

Slavná lyžařka Lindsay Vonnová nemá dost a už si zase nabrnkla nového hvězdného sportovce. Po golfistovi Tigerovi Woodsovi a trenérovi amerického fotbalu Kenanu Smithovi objevila svět NHL! A jejím novým objevem není nikdo jiný než hvězdný P. K. Subban!

Lindsey Vonnová se s Kenanem Smithem rozešla loni na podzim a nyní se podle dobře informované bulvární novinářky Terez Owensové vydala do countryového města Nashville.

Zdroj: Profimedia

Důvodem ale není hudba, nýbrž přítomnost charismatického hokejisty P. K. Subbana a o tom, že zpráva není jenom pouhou kachnou, svědčí i fakt, že jí převzal třeba i prestižní web New York Post.

Související obsah


Třiatřicetiletá lyžařka dokonce na svou instastory zveřejnila o uplynulém víkendu obrázky z Colorada, kde Nashville dokončil postup do dalších bojů o Stanley Cup přes domácí tým Avanache.

Zdroj: Profimedia

Není to poprvé, co se Vonnová objevila na radaru P.K. Subbana. Potkali se už loni v Torontu na červeném koberci při vyhlašování cen ESPY Awards. Na šou Nickelodeonu v Los Angeles pak P.K. Subban ukázal, že se nebojí Lindsay třeba dotknout nebo obejmout.


Ačkoli Vonnová a Subban doposud veřejně svůj vztah nedeklarovali, zdá se že valentýnská výzva, kterou Lindsay poslala do světa z olympiády v Pchjongčchangu, byla vyslyšena.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události