APLIKACE TN.CZ
Hokej

Nebylo co ztratit: Oba týmy hrály na mistrovství světa bez gólmanů!

Nebylo co ztratit: Oba týmy hrály na mistrovství světa bez gólmanů!
Zdroj: YouTube.com

Hokejové mistrovství světa divize B bylo svědkem neuvěřitelného závěru zápasu mezi Slovinskem a Itálií. V posledních 30 sekundách oba týmy odvolaly brankáře! Remíza totiž nic neřešila a jen vítězství dávalo jednomu ze soupeřů šanci na postup do elitní divize.

První se ke hře bez brankáře odhodlali Slovinci a vytvořili si krátký tlak. A kouč Kari Savolainen pokračoval ve hře vabank i ve chvíli, kdy se na puk dostali Italové. Nebylo prostě co ztratit.


Nakonec opravdu Italové dokázali skórovat. Pár sekund poté, co gólman Marco De Filippo opustil svou branku a odjel na střídačku, zazvonila tyčka slovinské branky. A nakonec se Diego Kostner dočkal i vytouženého gólu.


Italové získali tři body do tabulky a udrželi šanci na postup.

ram, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události