Fotbal

Finále FA Cupu: Položte dotazy komentátorům a sledujte je živě!

Finále FA Cupu: Položte dotazy komentátorům a sledujte je živě!
Zdroj: Profimedia

Velká fotbalová událost je tady. Na programu je finále nejstarší klubové soutěže, tedy FA Cupu. Pohár pro vítěze mohou získat fotbalisté Chelsea nebo Manchesteru United. Utkání můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 1 v 17:45, kdy začíná předzápasové studio. K tomu máte znovu unikátní příležitost vidět naše komentátory v akci díky kameře v komentátorské kabině. Zeptat se pak můžete Jozefa Havrilly a Michala Jinocha na vše, co se týká jejich práce i samotného utkání.

Finále FA Cupu se hraje ve slavném londýnském Wembley. Výkop je naplánován na 18:15, ale předzápasové studio začíná už o půl hodiny dříve. V něm se dozvíte spoustu zajímavostí nejen o dnešním utkání, ale i o historii FA Cupu. Hostem bude expert a bývalý záložník Karol Kisel.

Vedle toho, že můžete utkání sledovat živě na stanici Nova Sport 1, budete moci sledovat i práci našich komentátorů Jozefa Havrilly a Michala Jinocha. Těm posílejte po celou dobu utkání vaše dotazy a to do komentářů na facebooku Nova Sport, kde bude živý přenos z komentátorské kabiny.

Související obsah

Chelsea se s Manchesterem potkají ve finále FA Cupu po jedenácti letech. Naposledy tomu bylo v sezoně 2006/2007 a vyhrál tým z Londýna. Ten se probojoval do finále i vloni, ale podlehl v něm Arsenalu 1:2. United jsou ve finále po roční pauze. V sezoně 2015/16 získali tento anglický pohár, když porazili Crystal Palace.

Manchester United je druhým nejúspěšnějším týmem v FA Cupu, vyhrál ho dvanáctkrát. O jedno celkové prvenství víc má jen Arsenal. Chelsea dosáhla na tuto anglickou trofej sedmkrát.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události