Fotbal

Mladý Messi, Ronaldo či Neymar: Koho byste před lety nepoznali?

Mladý Messi, Ronaldo či Neymar: Koho byste před lety nepoznali?
Zdroj: Twitter

Na internetu koluje zajímavé a zároveň vtipné video. Jeho autor si s ním dal pořádnou práci, jelikož našel desítky fotbalových hvězd na fotkách, které jsou pořádně staré, a porovnal je se současností. Nechybí zde křivozubý Cristiano Ronaldo, vlasatý Lionel Messi či pohublý plešoun Neymar.

Takový Cristiano Ronaldo, který je známý tím, jak pečlivě dbá o své tělo a visáž, se při pohledu na toto video nejspíš hanbou propadá. Křivé zuby, kudrnaté vlasy načesané nahoru a méně svalnaté tělo. Právě tak portugalský střelec dříve vypadal.

Ve videu nechybí ani Lionel Messi. Tahoun Barcelony šel do katalánského klubu už v jedenácti letech a zůstal mu věrný až do současnosti. Klubové oblečení sice nosil i před těma mnoha lety, jeho vzhled ale podstatně prokoukl. Messi už nemá dlouhé vlasy a naopak nosí na tváři pořádný porost vousů.

Související obsah

Můžete také porovnat to, jak se změnil Brazilec Neymar. Na fotce, která je ve videu, ještě neměl potetované tělo a náušnice. I tak už tehdy projevoval svůj nesporný talent.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události