Brandon Browner

Vyhrál Super Bowl, teď jde sedět: Hvězda NFL se pokusila o vraždu!

Vyhrál Super Bowl, teď jde sedět: Hvězda NFL se pokusila o vraždu!
Zdroj: Profimedia

Někdejší hvězda NFL a bývalá opora týmu Seattle Seahawks Brandon Browner je v problémech. Dvojnásobný vítěz Super Bowlu z let 2013 a 2014 byl odsouzen na osm let vězení za to, že se pokusil zavraždit svou bývalou přítelkyni.

Zažil velkou sportovní slávu, ale ví, že z minulosti se dál žít nedá. Navíc si je vědom toho, že to nejhorší životní období ho už brzy čeká. Brandon Browner se 8. července pokusil o vraždu své bývalé přítelkyně, za což půjde sedět na osm let do vězení.

Související obsah

Incident, za který bude Browner potrestán, se odehrál v domě v kalifornském La Verne. Tehdy byly u všeho přítomny i dvě děti, které patřily napadené ženě. Úřad okresního zastupitelství v Los Angeles usoudil, že potenciální nebezpečí hrozí i zmíněným dětem a tak se k nim nesmí deset let přiblížit.

Brandon Browner ženu fyzicky několikrát napadl a to proto, že se k němu nechtěla vrátit. U soudu mu přitížilo ještě to, že už v minulosti měl problémy se zákonem. V roce 2017 ho zatkla policie v Los Angeles za to, že u něj našla kokain. Bývalý hráč amerického fotbalu byl navíc pod jeho vlivem.

Největší úspěchy v NFL zažil Browner v dresu Seattle Seahawks, se kterým v roce 2013 vyhrál slavný Super Bowl. To samé se mu podařilo i o rok později, tentokrát s týmem New England Patriots.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události