Fotbal

Za kolik na Brazílii? Svaz odtajnil ceny vstupenek!

Za kolik na Brazílii? Svaz odtajnil ceny vstupenek!
Zdroj: Profimedia

Přijede Brazílie! Zpráva, která nadchla všechny české fotbalové fanoušky. Ti se jen obávali, za kolik se na zápas snů podívají. A ceny vstupenek jsou odtajněny! Na Marcela a spol. se diváci dostanou už od 990 korun.

Zápas se odehraje v Sinobo Stadium už 26. března a lístky půjdou do předprodeje na webových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz 25. února. „O ceně lístků jsme interně dlouho diskutovali a myslím, že jsme se dokázali vejít do přiměřené cenové hladiny, která odpovídá výjimečnosti utkání," vysvětlil předseda FAČR Marek Malík cenovou politiku lístků. Ta se pohybuje od 990 korun až po 2490.

I. kategorie 2490,- Kč

II. kategorie 1990,- Kč

III. kategorie 990,- Kč


„Brazilský tým představuje nejvyšší možnou sportovní kvalitu i prestiž, v Česku se navíc představí po dlouhých desetiletích. Právě proto jsme se snažili najít kompromis mezi hodnotou exkluzivního utkání a snahou udělat jej dosažitelným pro co možná největší počet našich fanoušků příznivců," doplnil Malík.
 

A podle něj cena lístků není vůbec přemrštěná. „Jen pár dní po zápase s Brazílií se koná v O2 aréně koncert Josého Carrerase, který je na operní scéně legendou, podobnou jako Brazilci na fotbalovém hřišti. Nejdražší lístky jsou přitom o 600 Kč dražší než naše kategorie Premium seats. A já věřím, že zážitek to bude v obou případech fantastický."


„Utkání s Brazílií bude pro všechny kluky, i pro nás z realizačního týmu, opravdovým svátkem. Moc si přejeme, aby si na stadion našel cestu co možná největší počet fanoušků z celé republiky, se kterými bychom mohli tuto výjimečnou událost společně oslavit a kteří by nám zároveň pomohli v souboji se silným soupeřem," těší se na zápas trenér Jaroslav Šilhavý.


Opravdoví nadšenci si navíc budou moci koupit lístky na „Premium seats“ za 3890 korun. Kromě nejlepších míst na stadionu dostanou na těchto místech fanoušci také dárky od partnerů české reprezentace.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události