Martina Sáblíková

Písnička pro Sáblíkovou! Umělec složil pro rekordmanku HIT

Písnička pro Sáblíkovou! Umělec složil pro rekordmanku HIT
Zdroj: Profimedia

Rychlobruslařka Martina Sáblíková překonala během uplynulého víkendu hned dva světové rekordy a právem se tak opět stala národní hrdinkou. Toho si je vědom i písničkář Pavel Volodkovič, a tak na internet umístil skladbu, která je věnována právě fenomenální české sportovkyni.

Sáblíková o víkendu ukázala celému světu, že je stále rychlobruslařskou královnou a v rozmezí 25 hodin překonala světové rekordy na 3000 a 5000 metrů.
 

Není divu, že ji fanoušci považují za světový unikát a kromě tradičních komentářů na sociálních sítích "Martina je zázrak" nebo "Martina je náš národní poklad", došlo i na skladbu, která jedenatřicetiletou závodnici opěvuje.

Související obsah

Tu složil písničkář z Radotína a hitovce dal jednoduché jméno "Martina Sáblíková". Pustit si ji můžete níže.


Sáblíková ale není jediná české sportovkyně, které se poštěstilo dostat se do "rukou" skladatele. Během Australian Open složil pro tenistku Karolínu Plíškovou nemravnou píseň Felix Tekele.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Noční výsledky NBA: Phoenix zaznamenal už 17. výhru v řadě

Brooklyn Nets –⁠ New York Knicks 112:110, Toronto Raptors –⁠ Memphis Grizzlies 91:98, Phoenix Suns –⁠ Golden State Warriors 104:96, Portland Trail Blazers –⁠ Detroit Pistons 110:92, Sacramento Kings –⁠ Los Angeles Lakers 92:117

Krátká zpráva

Newcastle stále čeká na první výhru, Leeds zapsal důležité tři body

Newcastle remizoval v utkání 14. kola na domácím hřišti s Norwichem 1:1 a zůstává nadále bez jediné výhry. Duel mezi Leedsem a Crystal Palace nabídl jediný gól, v nastaveném čase se z penalty trefil Raphina a Leeds získal drahocenné tři body.