Fotbal

Maradonova jedenáctka. Argentinská legenda k ní má blízko

Maradonova jedenáctka. Argentinská legenda k ní má blízko
Zdroj: Profimedia

Jeden z nejkontroverznějších fotbalistů všech dob opět zaperlil. Diego Maradona přes svého právníka prozradil, že má na Kubě další tři děti. Celkem jich přiznal už osm.

Autor „Boží ruky" byl na Kubě od roku 2000 do roku 2005 a léčil se zde ze závislosti na kokainu. V průběhu očisťující kúry ale pravděpodobně dost řádil. Během pěti let si totiž na ostrově pořídil tři potomky.

Související obsah


„Maradona má na Kubě tři děti a udržuje s nimi pravidelný kontakt,“ přiznal fotbalistův právník. „Do teď nebylo dokázané, že jde opravdu o jeho potomky a i přes to je Diego připravený za své činy nést zodpovědnost,“ potvrdil pro argentinský Canal Trece advokát Matias Morla.


S třemi novými přírůstky je Maradona momentálně na čísle osm. Tolik dětí zatím přiznal. „Ještě tři a můžeš si postavit fotbalovou jedenáctku,“ dělá si z otce srandu dcera Giannina na instagramu. Jí a její sestru Dalmu nechal po rozvodu v opatrovnictví jejich matky Claudie Villafaneové.

Související obsah


K dalším dětem Maradona neměl tak dobrý vztah, jako ke třem z Kuby. Ke dvěma se přiznal až po soudním rozhodnutí. Jeho nejmladším dítětem je šestiletý Diego Fernando, kterého má ze vztahu s Veronicou Ojedaovou.


Mistr světa z roku 1986 se kromě toho stále věnuje fotbalu. Argentinskou reprezentaci podporuje všude, kde může, a k tomu i trénuje druholigový mexický klub Dorados.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události