NHL

Tragická událost. Spoluhráč Tomáše Hertla přišel o dceru

Tragická událost. Spoluhráč Tomáše Hertla přišel o dceru
Zdroj: Profimedia

Zažívá fantastickou sezonu, osobní život se mu ale naprosto zhroutil. Spoluhráč Tomáše Hertla a Radima Šimka zažívá nejsmutnější část života. Žena Evandera Kanea potratila ve 26. týdnu těhotenství.

 27 gólů a 24 asistencí v 64 zápasech. Kanaďan Evander Kane prožívá nejlepší sezonu v kariéře, radost ale vystřídaly slzy. Jeho žena potratila v sedmém měsíci těhotenství. Pro svou dceru měl hokejista už i jméno. 

„Chtěl bych poděkovat všem, kdo mé ženě a mně v těchto nesmírně těžkých chvílích podali pomocnou ruku,“ poděkoval nejbližším na twitteru Kane. „O víkendu naše dcera Eva ve 26. týdnu zemřela.“


Na konci února Sharks zapsali Kanea na listinu zraněných a s týmem neodjel ani minulý týden k zápasům v Minnesotě a Winnipegu. Teď už se bohužel ví proč.


„Jako nastávající rodiče nás minulý týden zlomil. Dostalo se nám hodně podpory od rodiny a přátel, kterým chceme velmi poděkovat. Poděkovat chceme také naší rodině v Sharks za jejich podporu, soucit a svolení, abych mohl být se svou rodinou. Moje rodina a já máme zlomená srdce,“ truchlil Kane.


„Slova nemohou vyjádřit, jak moc jsme se těšili, až přivítáme naší holčičku na světě a budeme sledovat, jak roste,“ přemýšlel nad budoucností, která nikdy neproběhne. „Evo, byla jsi největším požehnáním našich životů a jsme ti vděční za chvíle radosti, které jsi nám přinesla za tak krátkou dobu.“


„Dala jsi nám všem, zejména tvé mámě a mně, něco, z čeho jsme byli neuvěřitelně nadšení. A ačkoliv jsme zdevastovaní tím, že s námi nemůžeš zůstat déle, tvoje máma a já budeme navždy milovat chvíle, kdy jsme měli u sebe tvou krásnou duši. Tvůj duch nám dá sílu, tvá láska útěchu,“ poděkoval Kane své nenarozené dceři.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události