Fotbal

Přesun roku! Tomáše Řepku převezli z Prahy do jiné věznice

Přesun roku! Tomáše Řepku převezli z Prahy do jiné věznice
Tomáš Řepka | Zdroj: Profimedia

V ruzyňské věznici moc dlouho nepobyl. Tomáš Řepka byl totiž podle informací serveru krimi-plzen.cz převezen za utajených podmínek do Věznice Plzeň, které se říká Bory.

Když sedmadvacátého května nastupoval na výkon dvouapůlletého trestu, rozhodně nečekal, že se hned po dvou a půl týdnech bude stěhovat. Řepka, jakožto bývalý sparťan, bude nově svůj trest odpykávat v Plzni.

Ačkoliv na hřišti působil dost agresivně, zdá se, že ve vězení procitl. Pětačtyřicetiletý někdejší reprezentant se nijak nesnaží vyčnívat a svůj trest, který dostal za milionovou zpronevěru a internetové útoky na exmanželku Vlaďku Erbovou, si chce odsedět bez problémů.

VIDEO: Tomáš Řepka nastupuje do vězení

Když Řepka nastupoval do ruzyňské věznice, vězni na něj řvali: "Jdeš do pekla, budeš kouřit č**áky."

To se jednalo o vazební věznici, plzeňské "Bory" jsou věznicí se zvýšenou ostrahou a v období totality byly v letech 1949–1952 proslulé pro fyzické týrání a vraždy vězňů.

 

Řepka si měl původně za zpronevěru luxusního vozu a internetové útoky na svou druhou exmanželku, které spočívaly ve smyšlených erotických inzerátech, odsedět patnáct měsíců. Odvolací soud ale trest zpřísnil na dva roky.

V květnu přibyl Řepkovi další půlrok za mřížemi za to, že opakovaně sedl opilý za volant a ve zkušební době podmíněného odsouzení se dopustil dalších trestných činů.

VIDEO: Brněnský soud zprostil Tomáše Řepku obžaloby za neplacení alimentů

Bývalý obránce čelil také dvěma obžalobám kvůli neplacení výživného na děti. V Brně se zpovídal kvůli alimentům na syna z druhého manželství. Soud ho ale nepravomocně osvobodil.

Řepka částku dodatečně uhradil, byť nižší, než jaká byla v návrhu. V Praze se obžaloba týkala výživného na syna z prvního svazku, soud ale trestní stíhání přednedávnem zastavil.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události