Tenis

Šafářová prý čeká miminko! S Plekancem mají být brzy rodina

Šafářová prý čeká miminko! S Plekancem mají být brzy rodina
Lucie Šafářová | Zdroj: profimedia.cz

To, co všichni čekali, se vyplnilo. Tenistka Lucie Šafářová má s hokejistou Tomášem Plekancem čekat miminko. Informoval o tom deník Blesk.

Našla si chlapa, ukončila kariéru, tak už prostě nebylo na co čekat. Dvaatřicetiletá finalistka z Roland Garros z roku 2015 měla prý už svoji rozlučku na French Open odehrát těhotná.

Související obsah

"Všechno je to velice čerstvé, ale rozlučkovou čtyřhru před třemi týdny na French Open už hrála v požehnaném stavu,“ prozradil dobře informovaný zdroj.

Společně s hokejistou Kladna se nedávno přestěhovali do nového bytu v pražských Dejvicích, kde tráví čas i s Plekancovými syny Matyášem a Adamem, které má se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

Připomeňte si, jak probíhal jeden z nejsledovanějších českých rozvodů mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem:Právě nevydařené manželství s Vondráčkovou vneslo mezi ní a Plekance hodně zlé krve. Zatímco zpěvačka chtěla s dětmi zůstat v Kanadě, hokejista se po konci kariéry v NHL vrátil do Čech, kde momentálně působí v klubu Kladenských rytířů. Soudní tahanice o děti pak rozhodně nebyly ničím, co by oba dva rodiče ukazovalo v pozitivním světle.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události