Tenis

Kyrgios se vysmál oblečení sudího, raketou málem trefil diváka! VIDEO

Kyrgios se vysmál oblečení sudího, raketou málem trefil diváka! VIDEO
Zdroj: Profimedia

Tenisový talent, který si svým chováním ničí kariéru. Tak je známý australský bouřlivák Nick Kyrgios, který v Londýně opět ukázal svou stinnou stránku. Nejdříve vulgárně urážel rozhodčího a pak raketou málem trefil fanouška.

To by nebyl Nick Kyrgios, aby se o něm na turnaji nemluvilo. Za sebou má nespočet úletů a další přidal na turnaji v Londýně. První nesportovní chování zaznamenali diváci už v prvním kole v zápase s Robertem Carballesem Baenou.


„Zlý hoch“, jak se Kyrgiosovi přezdívá, vedl v úvodním setu 5:4 a 40:30 a měl setbol. Španělský tenista druhé podání podle Kyrgiose poslal do autu, rozhodčí měl ale jiný názor. „Brácho, si ze mě děláš pr…? Míček byl takovej kus v autu, beze srandy. Co děláš?“ ohradil se na sudího.


Ten ale mlčel. „Byl tak dlouhý, že to není sranda. Co děláš? Co tam nahoře děláš? Byl o tolik v autu. Odmítám hrát,“ pokračoval čtyřiadvacetiletý tenista. „To nebyl aut, ten druhý servis? To je vtip, člověče. To je vážně vtip. Stejně jako ta tvoje směšná kšiltovka. Vždyť ani nesvítí slunce,“ opřel se do rozhodčího.


"Dej si pozor, Nicku. Dej si pozor, co říkáš," ohradil se sudí na Kyrgiose. "Na tebe nemluvím, tak na mě nemluv. Nemluv na mě. Dělají si pr… Pak se divte, že se půlku zápasu nesnažím,“ pokračoval.
Když navíc v dalším gemu Španěl zahrál míček do autu a rozhodčí ho zahlásil, neodpustil si bouřlivák sarkastické poděkování. „Wow, wow, wow. Paráda!“ zatleskal čárovému.


Zápas nakonec ovládl ve dvou setech a v dalším kole vyzval osmnáctiletého Felixe Augera-Alliasimea. Ani tento zápas se ale neobešel bez excesu. Ale našlápnuto měl skvěle. V jeden moment dokonce opravil sudího a přiznal dobrý míč svému soupeři.

Pak už to byl ale ten starý Nick. Fanoušci nestáli na jeho straně a povzbuzovali soupeře. „Pojď Felixi, to dáš!“ vykřikl jeden z fanoušků. „Upřímně? Nejspíš to dá,“ odpověděl mu Kyrgios.


A když to osmnáctiletý talent opravdu dal a Kyrgiose vyřadil, mrsknul Australan raketou přes tribunu a málem trefil procházející fanoušky. 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události