Wimbledon

PROGRAM 2. hracího dne: Kvitová a Berdych se vrací na kurty!

V úterý se ve slavném All England Clubu představí šest českých hráčů, přičemž největší pozornost se bude ubírat k Tomáši Berdychovi a Petře Kvitové. Oba dva se totiž na kurty vrací po zdravotních problémech.

Přímé přenosy můžete sledovat na stanicíh Nova Sport 1 a 2. Dále také pak na videoportálu VOYO.

Související obsah


 

ÚTERÝ 2.7. 2019

Nova Sport 1 – 11:55


Barbora Strýcova (CZE) vs Lesja Curenková (UKR) *kurt č.5

14:00 (nebo po skončení utkání Strýcové)

Tatjana Mariová (GER) vs Angelique Kerberová (GER) *centrální dvorec (1. utkání)

Ons Jabeurová (TUN) vs Petra Kvitová (CZE) *kurt č.3 (3. utkání)

Lloyd Harris (RSA) vs Roger Federer (SUI)

Serena Williamsová (USA) vs Giulia Gatto-Monticoneová (ITA)


Nova Sport 2 - 11:55

Jekatěrina Alexandrovová (RUS) vs Kateřina Siniaková (CZE) 54*kurt č.4, první utkání

Ashleigh Bartyová (AUS) vs Saisai Zheng (CHN) *kurt č.1, první utkání

Taylor Fritz (USA) vs Tomáš Berdych (CZE) kurt č.16, třetí utkání

Yuichi Sugita (JPN) vs Rafael Nadal (ESP) kurt č.1, třetí utkání


VOYO 1 - od 12:00

WORLD FEED – program z centrálního dvorce a kurtu č.1, kterému předchází utkání Kyrgios vs Thompson.

Court 3: LIVE Nick Kyrgios v Jordan Thompson

Centre Court: LIVE Tatjana Mariová v Angelique Kerberová

Court 1: LIVE/VT: Ashleigh Bartyová v Saisai Zheng

Centre Court: LIVE Lloyd Harris v Roger Federer

Court 1: Ana Bogdan v Johanna Kontaová

Centre Court: Serena Williamsová v Giula Gatto-Monticoneová

Court 1: Yuichi Sugita v Rafael Nadal


VOYO 2 – od 12:00


NO.2 COURT - 12:00 - VŠE KURT Č. 2


Sloane Stephensová (USA) vs Timea Bacsinszká (SUI) 

Dominic Thiem (AUT) vs Sam Querrey (USA)

Maria Šarapovová (RUS) vs Pauline Parmentierová (FRA)

Casper Ruud (NOR) vs John Isner (USA)


VOYO 3 – od 12:00


NO.3 COURT – 12:00


Nick Kyrgios (AUS) vs Jordan Thompson (AUS)

Beatriz Haddad Maiaová (BRA) vs Garbine Muguruzová (ESP)

Ons Jabeurová (TUN) vs Petra Kvitová (CZE) 

Marin Čilič (CRO) vs Adrian Mannarino (FRA)


VOYO 4 - vše kurt č.12 - od 12:00


COURT 12 – 12:00

Kei Nishikori (JPN) vs Thiago Monteiro (BRA)

Laura Siegemundová (GER) vs Katie Swanová (GBR)

Bernard Tomic (AUS) vs Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 

Ne dříve než v 19.00

Kiki Bertensová (NED) [vs Mandy Minellaová (LUX)

Poznámka: změny ve vysílání jsou vyhrazeny.
 

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Wimbledon

Důležité Události