APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Emoce v hlavní roli! Fotbalista se neudržel a vrhl se na rozhodčího

Emoce v hlavní roli! Fotbalista se neudržel a vrhl se na rozhodčího
Rozhodčí Griffith uděluje červenou kartu | Zdroj: Twitter Macedonian Football

Závěr zápasu odvety 2. předkola Evropské ligy mezi lucemburským Dudelange a Škendijí Tetovo ze Severní Makedonie byl pořádně divoký. Hlavní rozhodčí Griffith v nastaveném čase udělil dvě červené karty a zvláště ta druhá padla po dost horkokrevném projevu emocí.

Ještě v 90. minutě vedl domácí Dudelange 1:0 po gólu Delgada a vzhledem k vítězství 2:1 v prvním zápase to vypadalo, že se utkání v klidu dohraje. Navíc Tetovo hrálo už bez vyloučeného Muslia.

Červená karta po kontaktu s rozhodčím:

Ale menší zápletku způsobil svým gólem Ibraimi v 92. minutě. Tetovu tak rázem stačil gól, aby bylo prodloužení. Nastavený čas činil čtyři minuty. Proto fotbalisté Tetova vše vsadili na jednu kartu a začali bezhlavě útočit. Pro domácí Dudelange tak vznikl prostor pro rychlé protiútoky.
 

Po jednom takovém fauloval hráč Tetova Nafiu rychlíka Natamiho a sudí Griffith mu udělil nekompromisně červenou kartu (v prvním videu čas 0:08). Jeho spoluhráči začali ale proti jeho verdiktu vehementně protestovat.

Sestřih gólů:

Jedním z největších kritiků byl Ibraimi, který nejprve vyfasoval žlutou kartu, ale následně se čelem dotkl hlavního sudího, což je zcela proti pravidlům, a proto následovala karta červená.

Související obsah




Zá pár sekund po tomto incidentu zápas skončil a znovu to vypadalo na pořádnou melu. Té však zabránili hráči i členové realizačního týmu Dudelange, kteří hlavního sudího bránili před horkokrevnými fotbalisty Tetova.

 

vat, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události