Snowboarding

Nestyda Pančochová dováděla v lese! Nahá snowboardistka baví svět

Nestyda Pančochová dováděla v lese! Nahá snowboardistka baví svět
Zdroj: YouTube.com

Veřejně vystoupila se svojí orientací, bojuje za práva gayů a lesbiček a rozhodně se nestydí. Taková je česká snowboardistka Šárka Pančochová, která odhodila všechny zábrany a se svou snoubenkou jezdila na kole nahá.

Je stříbrnou medailistkou z mistrovství světa a na olympiádě byla žhavou kandidátkou na medaili. Širší veřejnost zná ale Pančochovou spíše jako bojovnici za práva menšin.


Rodačka z Uherského Hradiště nedávno prozradila, že chystá svatbu s Kaileen Lareeovou, o pár dnů později ale dala malé ultimátum české vládě. Od té doby si společně užívají léta na plážích a skalách a vyhlíží zimní sezonu.

Související obsahČekání si ale krátí opravdu stylově. S Kaileen se ráda sází a jednu podobnou sázku vyhrála. Její snoubenka nedokázala přejet jeden z kořenů a triko muselo dolů. Česká snowboardistka svou lásku ale nenechala ve štychu a brzo jí napodobila.


Po lese se tak obě sportovkyně projížděly svlečené do půl těla a užívaly si volnosti. Nerozhodily je ani náhodní kolemjdoucí, kteří pravděpododbně ani netušili, koho vlastně viděli do půl těla. 

 

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události