Moto3

Češi v Moto3 mění stáje, Redox přijde o Kornfeila i Salače

Češi v Moto3 mění stáje, Redox přijde o Kornfeila i Salače
Zdroj: Profimedia

Jediní čeští zástupci ve třídě Moto3 změní po sezoně svoji stáj. Z německého týmu Redox Prüstel GP odejde Jakub Kornfeil i Filip Salač.

Kornfeil po skončení tohoto ročníku odejde do stáje RBA Skull Rider, která má svoji základnu ve Španělsku. „Jsem velice šťastný, že se mi podařilo podepsat smlouvu s týmem, který jsem měl ve svém hledáčku na prvním místě. Chtěl bych moc poděkovat všem sponzorům, kteří do téhle nové výzvy jdou se mnou,“ zářil Kornfeil štěstím na tiskové konferenci na VC San Marina.


„Nemění složení týmu každý rok, což svědčí o tom, že je to skvělá parta lidí, pro které je rodinná atmosféra prioritou. Velkou výhodou týmu je, že mají zázemí okolo Barcelony, které skýtá neomezené možnosti k tréninku na dráze i mimo dráhu. Budu se snažit využít potenciál týmu na sto procent, a pokud to dokážu, jsem si jist, že nás čekají příčky nejvyšší,“ slíbil Kornfeil, který sedm závodů před koncem sezony uzavírá elitní desítku průběžného pořadí.


Německou stáj Redox Prüstel GP po konci tohoto ročníku opustí i druhý český jezdec v Moto3 Filip Salač, který zamíří do VNE Snipers.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Moto3

Důležité Události