Hokej

Hokejový Slovan prožil při návratu trapas. Prohrál s outsiderem!

Hokejový Slovan prožil při návratu trapas. Prohrál s outsiderem!
Zdroj: Profimedia

Vítejte zpět doma, pánové, dalo by se říci. Návrat z nablýskané KHL do slovenské extraligy ale bratislavskému Slovanu nevoněl. Tým, který ještě loni čelil třeba CSKA Moskva nebo Petrohradu, prohrál v prvním kole s Novými Zámky.

Pro Slovan Bratislava to byl návrat do reality. Kvůli finančním problémům musel vzdát účast v Kontinentální hokejové lize a zapojil se zpět do nejvyšší slovenské soutěže. Jenže už první zápas naznačil, že to „Belasí“ nebudou mít vůbec jednoduché.

Související obsah


Do arény Ondreje Nepely přijel tým Nových zámků, který loni nehrál ani čtvrtfinále domácí soutěže a proti Slovanu se pořádně vytáhl. Domácí sice vedli 2:0 a 4:2, nakonec ale v závěru totálně propadli a prohráli 6:7.

"Těžko se mi po takovém zápase mluví. Myslím, že jsme byli lepším týmem, dali šest gólů, ale soupeř vytěžil díky naší nedisciplinovanosti z minima maximum," vysvětloval trapas trenér Slovanu Roman Stantien pro web športky.sk.
 

Naopak kouč outsidera byl nadšený: "Těší mě naše bojovnost, nasazení a touha po vítězství. Na Slovanu se nebude často vyhrávat," glosoval Milan Jančuška.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události