UFC

Masvidal v bílém, Diaz v černém. Duel o pás BMF už žije svým životem

Masvidal v bílém, Diaz v černém. Duel o pás BMF už žije svým životem
Zdroj: Profimedia

UFC plánuje střet dvou drsných ranařů. A i když se duel mezi Jorge Masvidalem a Natem Diazem uskuteční až 2. listopadu, už v noci na pátek uspořádal šéf organizace Dana White tiskovou konferenci. Byla řeč i o speciálním BMF pásu, který by měl dostat vítěz tohoto duelu.

Kdo by čekal nějaké ataky či fyzická vyhrožování jeden druhému, byl na omylu. Nate Diaz přišel oblečený do černého trička a měl na hlavě i kšiltovku, Masvidal pojal první setkání s rivalem velmi elegantně a vzal na sebe bílé sako i bílé kalhoty.


A ač si v posledním utkání s Benem Askrenem řekl brutálním knockoutem za pouhých 5 sekund o pozornost, mluvil tentokrát o svém budoucím soupeři s velkým respektem.

Související obsah


"Nate je jiný kalibr než kluci, které jsem potkal. Viděl jsem ho několikrát, jak se vypořádal s těžkými situacemi a většinou vyhrával,“ řekl Masvidal.


Po utkání bude premiérově udělen pás, jehož název vymyslel sám Diaz, když Masvidala vyzval po zápase s Pettisem.


Když prý o tom promluvil poprvé, myslel si, že bude za blázna. „Jenže jsem pochopil, že ti lidé v místnosti, kterým jsem se o tom zmínil, jsou naprosto nadšení a nadchli se pro to. Takže je to tady a vítěz UFC 244 získá i pás BMF,“ nechal se slyšet šéf UFC.

Související obsah


Kontroverzní název, kde BMF znamená „baddest motherfucker“ má samozřejmě přilákat pozornost. „Tenhle zápas samozřejmě bude i obrovským bojem fanoušků. Duel už si žije svým životem. Bude to velké a půjde i o boj o titul v divizi,“ dodal Dana White.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události