NHL

Vrána zazářil třemi body, Chlapík se Simonem dali vítězné góly

Vrána zazářil třemi body, Chlapík se Simonem dali vítězné góly
Zdroj: Profimedia

Noční příprava NHL byla v režii Čechů. Nejvíce zazářil Jakub Vrána, který si v dresu Washingtonu připsal tři body. Dařilo se také Filipu Chlapíkovi a Dominiku Simonovi, kteří dali vítězné branky svých týmů.

Washington se veze na vítězné vlně a český útočník Jakub Vrána s ním. Capitals v přípravě ještě nepoznali hořkost porážky a po zápase s Chicagem můžou děkovat právě jemu. Ten se na kanonádě 6:0 podílel třemi body.


Vrána se podílel až na druhých třech brankách. Nejdříve posunul puk na Carlsona, který vyzval k teči Ellera, v polovině třetí třetiny pak udeřil sám. Eller ho našel mezi kruhy a on dělovkou prostřelil Crawforda. O tři minuty později se druhou asistencí podílel ještě na druhém gólu Ellera.


Filip Chlapík nastoupil teprve do druhého přípravného zápasu a už z toho byl gól. Ottawa rychle s Vancouverem prohrával 0:2, gól z 18. minuty byl ale tím posledním, který Canucks dovolili. Od té doby na ledě úřadovali Senators a v závěru druhé třetiny i Chlapík, když bekendem dorazil střelu Borowieckiho. Ottawa nakonec vyhrála 6:2.

 Pittsburgh se s Detroitem natrápil a výhru 4:2 vystřelil v úvodu třetí části Dominik Simon. V dresu Colorada se dařilo i Pavlu Francouzovi, který střelcům Vegas Golden Knights povolil jen jeden gól. O čisté konto přišel 18 vteřin před koncem.
 

Další výsledky přípravy:

Boston - New Jersey 2:0

Buffalo - Columbus 4:3 pp

Toronto - Montreal 3:0

Nashville - Carolina 3:0

Anahemi - Los Angeles 2:0

Golden Knights - Colorado 4:1

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události