UFC

Česká bojová scéna má nový hit: Pešta se postaví proti Martínkovi!

Česká bojová scéna má nový hit: Pešta se postaví proti Martínkovi!
Zdroj: facebook

Česká bojová scéna má nový tahák. Organizace OKTAGON MMA oznámila, že v listopadu proti sobě stanou dva borci těžké váhy, kteří už se dotkli světa UFC. Viktor Pešta změří síly s Michalem Martínkem.

Viktor Pešta byl druhým českým fighterem, který se představil v kleci organizace UFC a mezi lety 2014 a 2017 vybojoval pět zápasů, z nichž jeden vyhrál. Po konci v UFC má pak bilanci 5 vítězství a jedné prohry.


„Chci svůj velký zápas. Zápas s Michalem Martínkem bude něco, co těžká váha na domácí scéně ještě nezažila. Takovou příležitost jsem si prostě nemohl nechat ujít,“ píše Pešta na svém facebooku.


S respektem k souboji mluví i druhý protagonista. Michal Martinek zkusil prolomit dveře UFC přes reality show Dana White´s Contender Series, duel o vstup do hvězdné organizace ale s Brazilcem Ferreirou v Las Vegas prohrál.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Predzapasove vyjden o2 arna @oktagonmma

Pspvek sdlen Michal Blackbeard Martnek (@michal_blackbeard_martinek),


Zápas s Peštou tak pro něj bude možností jisté revanše. „Pro mě to je obrovské zadostučinění. Viky je jeden z nejlepších Evropanů, který aktuálně zápasí. Dává mi smysl, že si na něj můžu sáhnout. Jsem bojovník a mám rád výzvy,“ vzkazuje Martínek.


Souboj Martínka a Pešty bude bojem o českého šampiona těžké váhy organizace Oktagon MMA, který drží právě Martínek.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události